Dnia 03.04.2023 w Przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia odwiedziły nas Panie z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej . Celem spotkania było: zapoznanie dzieci z pojęciem „autyzm”, charakterystycznymi cechami jakie występują u osób z tym zaburzeniem, poznanie problemów osób ze spektrum autyzmu i ich trudności w rozumieniu świata, rozbudzenie tolerancji wobec rówieśników, którzy inaczej rozwijają się i dostrzegają świat, utrwalanie i doskonalenie znajomości koloru niebieskiego. Dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie !!!

dzieci machają balonami z okazji dnia autyzmudzieci robią plakat na temat autyzmudzieci stoją z plakatem z dnia autyzmuprzedszkolaki pompują balony