Zajęcia dodatkowe

  Bratki Tulipanki Słoneczniki Niezapominajki Dzwoneczki Koniczynki
poniedz.

9.15-9.30

Religia

9.30-10.00 Gimnastyka

9.30-9.45

Religia

10.00-10.30 Gimnastyka

9.45-10.00

Religia

 

10.30-11.00 Gimnastyka

10.00-10.30

Religia

8.30-9.30 Gimnastyka

8.45-9.15

Religia

10.30-11.00

Religia

wtorek

1.tydz. 9.00- 9.15

2.tydz.11.45-12.00

Angielski

10.00-10.15

Tańce

1.tydz 9.15-9.30

2.tydz.12.00-12.15

Angielski

 

9.45-10.00

Tańce

1.tydz 9.30-9.45

2.tydz.13.15-13.30

Angielski

 

9.00-9.15

Tańce

1.tydz 9.45-10.15

2.tydz.12.45-13.15

Angielski

9.15-9.45

Tańce

1.tydz 10.45-11.15

2.tydz.12.15-12.45

Angielski

 

10.15-10.45

Tańce

 

1.tydz 10.15-10.45

2.tydz.13.30-14.00

Angielski

10.45-11.15

Tańce

12.00-13.00 Gimnastyka

środa

9.15-9.30

Religia

9.30-9.45

Religia

9.45- 10.00

Religia

10.00-10.30

Religia

8.45-9.15

Religia

10.30-11.00

Religia

czwartek

9.30-9.45

Tańce

 

1.tydz. 9.00- 9.15

2.tydz.11.45-12.00

Angielski

9.45-10.00

Tańce

1.tydz. 9.15- 9.30

2.tydz.12.00-12.15

Angielski

10.00-10.15

Tańce

1.tydz. 9.30- 9.45

2.tydz.13.15-13.30

Angielski

10.15-10.45

Tańce

1.tydz.9.45- 10.15

2.tydz.12.45-13.15

Angielski

10.45-11.15

Tańce

1.tydz. 10.15- 10.45

2.tydz.12.15-12.45

Angielski

9.00-9.30

Tańce

1.tydz.10.45-11.15

2.tydz.13.30-14.00

Angielski

piątek        

 13.00 - 14.00

Gimnastyka

 

 

Godziny pracy specjalistów

 Poniedziałek

 Psycholog Justyna Wróblewska-Trapiszczonek 6.45-11.45

 Wtorek

 Pedagog specjalny Magdalena Muzyka: I. 8.00- 11.00 II. 11.30-14.30

 

Środa

Pedagog specjalny Małgorzta Denisiuk 12.00- 14.30

Terapeuta SI Anna Mućka 12.30-15.30

Logopeda Aleksandra Zajączkowska 7.30 - 11.30

Czwartek

 Terapeuta pedagogiczny Małgorzata Wójtowicz-Pawłowska (I. tydzień) czwartek 11.30- 15.30 (zamiennie z piątkiem)
Logopeda Aleksandra Zajączkowska 7.30- 11.30

 Piątek

 Pedagog specjalny Małgorzta Denisiuk 13.30- 14.30
Terapeuta behawioralny Beata Klein 12.45-15.45
Terapeuta pedagogiczny Małgorzata Wójtowicz-Pawłowska (II. tydzień) piątek 7.30- 11.30