Po paru latach przerwy odbył się XIV Piknik Rodzinny. Gościliśmy parę znanych klaunów Ruperta i Rico. Jak zwykle zapewnili najmłodszym i ich rodzinom doskonałą zabawę z mnóstwem konkursów i nagród.

Występy The Clown Circus Show *Ruphert & Rico są pełne atrakcyjnych pomysłów. Dzięki nowoczesnym formom zabawy i innowacyjności duet otrzymał już wiele nagród i wyróżnień, m.in. podczas Festivalu de Performances Artistiques pour les Enfants w Paryżu w 2010 i 2012 r. oraz Festival Artistic Performances for Children New Jork 2004. Klauni są także laureatami nagród Festiwalów Sztuki Ulicy. Rupert i Rico mają również na swoim koncie koncerty dla UNICEFU oraz w światowej stolicy św. Mikołaja. Dziękujemy wszystkim za wspólna zabawę. Było wspaniale mimo deszczowej pogody.

dzieci na wiacie piknik przed przedszkolem

dzieci tańczą w bańkachklaun tańczy z dziećmimalowanie włosów przez klauna