Dnia 18 czerwca nasze Kwiatuszki odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną.

Kwiatuszki spotkały się z Panem Poetą - autorem książek dla dzieci, które odbyło się w wyniku dofinansowania, jakie otrzymaliśmy za sprawą Pani Izabeli Kulas w konkursie na inicjatywy kulturalne dla lokalnej społeczności w ramach projektu "Nasze wspólne miejsce BIBLIOTEKA!", w programie BLISKO.  Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać kilka bajek Pana Poety np. "Kura, co tyła na diecie”. Ta przezabawna historyjka porusza bardzo aktualny problem dzisiejszego świata, jakim jest nienaganna figura. I właśnie w tak uroczy sposób autor chce uświadomić najmłodszym czytelnikom czym jest samoakceptacja i jak bardzo ułatwia nam kontakt z innymi oraz, że nie warto podążać ślepo za trendami. Pan Poeta w swoich bajkach dla dzieci porusza bardzo ważne i aktualne tematy.

zdjecie z panem poeta

przebieranki z panem poeta