Przedszkolaki z grupy Koniczynki i Niezapominajki odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną.Z okazji obchodzonego dziś Dnia Głośnego Czytania naszym przedszkolakom wiersze, wierszyki i krótkie teksty polskich autorów prezentowała pani Mirosława Wojtczak, autorka utworów dla najmłodszych.Wydarzenie zrealizowane w ramach inicjatywy oddolnej ”Z książką bliżej świata”.

Dzieci z grupy Słoneczniki i Tulipanki wybrały się na spacer. W ten piękny, słoneczny dzień przedszkolaki zachęcały mieszkańców naszego miasta do czytania i odwiedzania biblioteki. Wydarzenia organizowane w naszym przedszkolu w ramach projektu BLISKO i inicjatywy oddolnej "Z książką bliżej świata" mają na celu promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie dzieci i dorosłych do obcowania z literaturą. Grupę Maki odwiedziła mama Szymonka, Tulipanki odwiedziła mama Zosi, a Bratki mama Mii. Dziękujemy za poświęcony nam czas i miłe spotkanie.

dzieci na spacerze

461849102 1199738207931769 339408830283816486 n