Głośne czytanie dzieciom to najpiękniejszy czas, jaki możemy zaoferować najmłodszym. W dniach 28.09.2023r. oraz 02.10.2023r. odwiedzili nas chętni rodzice dzieci z grupy ,,Dzwoneczki”- pan Łukasz i pani Iza, którzy przeczytali nam bajki pt.,, Królik Franek i historia nieśmiałego misia” oraz ,,O Wilku, który chciał zmienić kolor”.

Dzieci z uwagą i w pełnym skupieniu wysłuchały prezentowanych historii. Pani Iza zaprezentowała dzieciom sensoryczne książeczki kryjące w sobie mnóstwo niespodzianek. Dzieciom najbardziej przypadły do gustu pachnące strony , które przenosiły nas w świat zapachów i barw. Królował zapach morza, ananasa, czekolady, a co niektórym najbardziej podobał się zapach pieczonego kurczaka. To był wspaniale spędzony czas.

pan pokazuje obrazki w ksiazce

pani pokazuje obrazki w ksiazce

dziecie sluchaj bajki

dziecisiedza na dywanie