15 maja dwie grupy przedszkolaków wyruszyły na niezapomnianą przygodę do magicznego „Ziołowego Dzbanka” w Sąpach,. Podczas wycieczki przedszkolaki miały okazję nie tylko podziwiać piękno przyrody, ale również uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, które rozwijały ich kreatywność i umiejętności manualne. Jedną z głównych atrakcji było karmienie zwierząt. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały kozy, króliki, osiołka zamieszkujące gospodarstwo.  Z radością rozdawały im pożywienie, ucząc się jednocześnie odpowiedzialności i troski o zwierzęta.

Kolejną fascynującą aktywnością było tworzenie własnoręcznych mydeł z naturalnej bazy mydlanej z dodatkiem koziego mleka, ziół, aromatów i kolorów. Pod czujnym okiem instruktorów przedszkolaki mogły samodzielnie dobrać zapachy i składniki, tworząc ziołowe mydełka. To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania zdolności manualnych i kreatywności. Serdecznie dziękujemy przedszkolaki zachwycone.

grypa dzieci stoi przy budynku

dzieci na polu

dzieci stoja przy lawendzie

dzieci patrza na osiolka